за нас

Dongguan доаѓа Машини компанијата инвестирани од страна на Bmax меѓународен од Dongguan градот, кој е припаѓа maturest област бисер riverdelta на Кина, како и затворен за Songshan Езеро (екологија област), која е belongshigh и нова технологија област во државно ниво со систем совршено индустриски синџир како и силна атмосфера на иновации; во времето на значењето, нашата фабрика, исто така, локалните жители во златна коридор меѓу Куангџоу и Шенжен, само 1 часа со воз од Хонгконг и половина час ѓ ром Гуангжу во нашата фабрика директно; ние сме цел на provideefficiently машина ткиво конвертирање и периферните појавување автоматско пакување машина.

Ние се задржи хуманизирано менаџмент, како човечки принцип секогаш бидејќи основана, ние се истрае дека нашиот успех од искусниот rienced иновации и концентриран начин, ние секогаш доверба Сигурен q uality + Хуманизирано операција + Maintaince едноставно како нашите принципи за проектирање, Weare доби одобрување и потврда од страна на клиентите од сите на светот, како Северна Amercian, Јужна Amercian, Middleeast, Азија и наскоро, ние имаме свои дозвола за извоз регистрирани од кинеската влада и успехот СЕД одобрениот систем за управување со квалитет на ISO9001: 2008

DAV

Ние сме специјализирани во различни ткива конвертирање машина, како и за појавување на периферните packi ng машина како ролна тоалетна хартија замотуваат машина, мини џамбо conwinding машина, кујна пешкир conw inding со ламиниране технологија, салфетка серија (вклучувајќи и печатење и ламиниране), повлечен хартија пешкир (ламиниране) и така натаму! ние се осигура дека ние може да победи на овој пазар преку нашата Сите околу & грев cerely соработка.

上传
ADF

WhatsApp Online Chat !