BZ-J200 Автоматско Индивидуални фолија машина за пакување - Кина Dongguan доаѓа машини

BZ-J200 Автоматско Индивидуални фолија машина за пакување

Краток опис:

Model&Main technical parameters PACKING SPEED 80-130 PACKS/MIN PACKING MATERIAL CPP PACKING FILM PACKING LENGTH 80-200MM ROLL DIA 80-125MM MXA OUTER DIA OF PACKING FILM 380MM CORE DIA OF PACKING FILM 75-78MM PACKING FILM THICKNESS 0.018-0.06MM PACKING FILM MAX WIDTH 430MM TOTAL POWER 7.5KW POWER SUPPLY 220V 50HZ


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Модел & Главните технички параметри

  ПАКУВАЊЕ бРЗИНА 80-130 пакети / мин
  материјал за пакување CPP пакување филм
  ПАКУВАЊЕ ДОЛЖИНА 80-200MM
  ROLL ДИА 80-125MM
  MXA надворешниот ДИА НА пакување филм 380mm
  ОСНОВНИ ДИА НА пакување филм 75-78MM
  ПАКУВАЊЕ филм дебелина 0.018-0.06MM
  Пакување филм MAX ширина 430MM
  вкупна моќност 7.5KW
  НАПОЈУВАЊЕ 220V 50HZ

  11dfafh


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !