Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1.Она е предност за вашата машини?

Имаме моето конвертирање фабрика, нашите машини се користи од страна на нашите себе прво, никакви детали

На потребата на машини за да се промени, ние може да го промени во нашата фабрика, ние откривме проблем, како и решен проблем во нашата фабрика

2. Што е вашиот дизајнирање идеја?

Секогаш ги одржуваме хуманизирано операција + сигурен квалитет + едноставно maintaince како наш принцип дизајнирање

3.What е време на испорака?

Тоа е зависи од разликата машини, обично тоа е околу 60-90days

4.Do имате професионален тим за по-продажба на услуги?

Ние по -sales услуга тим со 11 лица да се соочи со клиенти да се реши на друг проблем

5.Do ги прифаќате ODM?

обично

6.how many person for your R&D department ?

Тоа е 13 штабови за вашиот R & D оддел

7.do you accept any OEM order for tissue ?

Обично, ние имаме свој конвертирање фабрика

8.could you accept the L/C for terms of payment :

Да (но се зависи од нашиот банкарски одобрени)

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !