FJ-JL2800 Автоматско ролна тоалетна хартија за производство на линија - Кина Dongguan доаѓа машини

FJ-JL2800 Автоматско ролна тоалетна хартија за производство на линија

Краток опис:

Main Performance And Structure Features: 1.Improving The Product Quality And Output Capacity; 2.Reducing The Labor Cost; 3.Reduce The Chance Of Contamination.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Главните перформанси и структура Карактеристики:

  1.Improving квалитетот на производот и излез Капацитет;

  2.Reducing трошоците за работна сила;

  3.Reduce можност од контаминација.
  1122asd


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !