• banner2
  • banner4
  • banner3
  • 1-1F4251F452

Rreth nesh

 Dongguan Comming Machinery Company investuar nga BMAX ndërkombëtar nga qyteti Dongguan, i cili është i përket maturest riverdelta zona-perla të Kinës, si dhe të mbyllura për Songshan Lake (zonë Ekologji), e cila është belongshigh dhe të re të teknologjisë zonë në nivel shtetëror me sistemin zinxhir të përkryer industrial si dhe atmosferë sa më të fortë të inovacionit; në kohë të thotë, fabrika jonë edhe vendasit në korridorin e artë në mes të Guangzhou dhe Shenzhen, vetëm 1 orë me tren nga Hongkong dhe gjysmë ore f rom Guangzhou në fabrikën tonë direkt; ne jemi Qëllimi në makinë provideefficiently indeve konvertimin dhe që përputhen periferik automatike paketim makinë.

Ne jemi të mbajtur humanized menaxhimit si parim njerëzor gjithmonë themeluar që nga viti, ne vazhdojnë se suksesi ynë nga përvojat rienced inovacionin dhe mënyrën koncentruar, ne gjithmonë besim Reliable uality q + operacion humanizuar + Maintaince thjesht si parimet tona projektim, weare u miratimin dhe konfirmimin nga klientët nga të gjithë botës si Amercian Veriut, Jugut Amercian, Middleeast, Azi dhe së shpejti, ne kemi autorizimin e eksportit tonë regjistruar nga qeveria kineze dhe sukses sed miratuar sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001: 2008

Ne jemi te specializuar në indit konvertimin makinë të ndryshme, si dhe që përputhen periferik packi Këngë makinë si roll tualet rewinding makinë, mini makine vigan conwinding, Kuzhina peshqir conw inding me teknologji petëzim, seri pecetë (duke përfshirë shtypjen dhe petëzim), letër peshqir të palosur (Kantier) dhe kështu me radhë! Ne jemi të siguruar që ne mund të fitojë këtë treg nëpërmjet tonë të gjithë-gjithë dhe mëkati Bashkëpunimit cerely.

WhatsApp Online Chat !