BZ-R200 Automatik fytyrës Paketimi Machine - China Dongguan Comming Makineri

BZ-R200 Automatik fytyrës Paketimi Machine

Përshkrim i shkurtër:

performancës dhe struktura kryesore features: 1.Adopt Metoda paketim nga ambalazhi, hemming dhe nënshkrimin me struktura kompakte dhe apelit të lartë të produktit; 2.Adopt Hapi-pak konvertimit të frekuencave, duke prekur ekranin dhe PLC sistemit, ekran të qartë dhe mirëmbajtjen e lehtë kontrolluese; 3.Adopt auto-duke transportues, të lehtë për të jetë i lidhur me linjë automatike të prodhimit; rregullimi 4.Stepless-spees, paketim shpejtësinë dhe kohëzgjatjen e canbe filmit rregullueshme; automatizimi 5.High, specializim të lartë, efikasitet të lartë por lesstroubl ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  performancës dhe struktura kryesore karakteristika:

  1.Adopt Metoda paketim nga ambalazhi, hemming dhe nënshkrimin me struktura kompakte dhe apelit të lartë e produktit;

  2.Adopt Hapi-pak konvertimit të frekuencave, duke prekur ekranin dhe PLC sistemit, ekran të qartë dhe mirëmbajtjen e lehtë kontrolluese;

  3.Adopt auto-duke transportues, të lehtë për të jetë i lidhur me linjë automatike të prodhimit;

  rregullimi 4.Stepless-spees, paketim shpejtësinë dhe kohëzgjatjen e canbe filmit rregullueshme;

  automatizimi 5.High, specializim të lartë, efikasitet të lartë por lesstrouble;

  varg 6.Flexible paketim, të madhësive të ndryshme mund të ndryshohet lehtë.

  majtas 7.Add pneumatike dhe pajisje të drejtë korrigjimi, upand poshtë reshaper për të shmangur paketën e parregullt të tilla si paralelogram dhe trapezoid, të bëjë produkt i përfunduar më të rregullta dhe të bukur.

  Model & Parametrat kryesore teknike

  Ootline Dimension (mm) 3560 × 5885 × 1925
  Speed ​​(Bbags / Min) 35-75
  Paketimi Size (mm) 100-230 × 100-150 × 40-100
  Pesha makinerisë (kg) 3800kg
  Furnizimi me energji elektrike 380V 50Hz
  Konsumi i energjisë (kW) 7.26KW
  Paketimi Film CPP, Pe, Opp / CPP, Pt / Pe Dhe
  Double-Side Heat nënshkrimin Film

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !