BZ-ZW450 Automatik Heat Shrink Paketimi Machine - Kinë Dongguan Comming Makineri

BZ-ZW450 Automatik Heat Shrink Paketimi Machine

Përshkrim i shkurtër:

Model&Main technical parameters Sealing Form Full Closed Type Power Supply 380v/50-60hz Top Speed 35packs Per Minute Packing Height ≤125mm Packing Width ≤350mm Packing Size Width+height Less Than 400mm Length+height Less Than 480mm Use Film POF Center-folded Film Maximum Film W530mm×outer Diameter 280mm Total Power 1.5w Platform Height 780-850mm Pressure ≤0.5Mpa Sealing And Cutting System Constant Temperature Adding System ,Seal Cut Without Smoke Without Odor...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Model & Parametrat kryesore teknike

  Forma nënshkrimin Full Lloji Mbyllur
  Furnizimi me energji elektrike 380V / 50-60Hz
  Top Speed 35packs për minutë
  Paketimi Lartësia ≤125mm
  Paketimi Gjerësia ≤350mm
  Paketimi Size + Lartësia gjerësi më pak se 400mm
  Length + lartësi më pak se 480mm
  Përdorimi Film POF Center-palosur Film
  Maximum Film W530mm × 280mm Diametri jashtme
  Fuqia totale 1.5w
  Platforma Lartësia 780-850mm
  presion ≤0.5Mpa
  Nënshkrimin dhe prerja Sistemit Constant Temperatura Shtimi i Sistemit, Seal Cut Pa tym pa erë
  Materiali kryesor çeliku të karbonit
  peshë 300 kg

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !