FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1.What është avantazh për makineri tuaj?

Ne kemi fabrikë tim konvertimin, makineritë tona janë përdorur nga veten tonë së pari, çdo detaje

E makinerive nevojës për të ndryshuar, ne mund të ndryshuar atë në fabrikën tonë, ne kemi gjetur problemin, si dhe problemi zgjidhet në fabrikën tonë

2. Çfarë është ideja juaj projektim?

Ne mbajmë operacion humanized + cilësisë besueshëm + thjesht Maintaince si parim tonë projektim

3.What është kohën e dorëzimit?

Është varet makineri ndryshim, zakonisht kjo është rreth 60-90days

4.Do keni ekip profesional për të pas shitjes shërbimi?

Ne pas ekip -sales shërbimit me 11 persona të përballen me klientët për të zgjidhur problemin e ndryshme

5.Do ju të pranoni ODM?

zakonisht

6.how many person for your R&D department ?

Ajo është 13 shtabet për R & D departamentit tuaj

7.do you accept any OEM order for tissue ?

Zakonisht, ne kemi fabrika e mia konvertimin

8.could you accept the L/C for terms of payment :

Po (por ajo është varet bankar ynë miratuar)

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !