FJ-JL2800 Automatik Tualeti Roll prodhimin e linjës - China Dongguan Comming Makineri

FJ-JL2800 Automatik Tualeti Roll prodhimin e linjës

Përshkrim i shkurtër:

Main Performance And Structure Features: 1.Improving The Product Quality And Output Capacity; 2.Reducing The Labor Cost; 3.Reduce The Chance Of Contamination.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Performanca dhe struktura kryesore Features:

  1.Improving produktin e cilësisë dhe Kapaciteti i prodhimit;

  2.Reducing i Punës Kosto;

  3.Reduce Shansi i kontaminimit.
  1122asd


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !