ZD-N1500 Folded paper towel machinery (Lamination) - China Dongguan Comming Machinery

ZD-N1500 Folded paper towel machinery (Lamination)

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristika Machine: 1.Suit deri në 18g-45g / letër m2tissue; 2. letër ushqyerit adaptuar motorik dhe stepless shpejtësi të makinë pavarur cili siguron shpejtësi të qëndrueshme; 3.Raw funksion përafrimin letër; 4. spirale pneumaic bladi sipërme është një pjesë e tërë, e cila lejon letër përshtatshëm udhëzuese, cuting qëndrueshme dhe zëvendësimin më të lehtë të blades; palët 5.Adopt dyfishtë gjiri të njëkohshme dhe lëshimin, i cili fiton profilin Fla palosshme dhe ka fituar shpejtësi maksimale të prodhimit të industrisë; 6.Embossing CONTR pneumatike ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Karakteristika Machine:

  1.Suit për 18g-45g / letër m2tissue;

  2. letër ushqyerit adaptuar motorik dhe stepless shpejtësi të makinë pavarur cili siguron shpejtësi të qëndrueshme;

  3.Raw funksion përafrimin letër;

  4. spirale pneumaic bladi sipërme është një pjesë e tërë, e cila lejon letër përshtatshëm udhëzuese, cuting qëndrueshme dhe zëvendësimin më të lehtë të blades;

  palët 5.Adopt dyfishtë gjiri të njëkohshme dhe lëshimin, i cili fiton profilin Fla palosshme dhe ka fituar shpejtësi maksimale të prodhimit të industrisë;

  6.Embossing kontroll pneumatike me një pattem të qartë, me gëzof ideal.

  Zbatueshme Raw Paper 18-45g / m2 Hand Paper peshqir
  Aplikueshme Raw Paper Gjerësia 675mm-1380mm 
  Raw Paper Diametri Ø1500mm
  Raw Paper Core Diametri Ø76mm
  Folding Lloji V N M 5 C fish (specifikoni)
  Lateral prerë Size 225mm-230mm (Tjetër Size, ju lutem specifikoni)
  Speed ​​prodhimi 100m-130m metër / Minute
  numërim Magnetik Ink Count
  Sistemi I kontrollit Frekuenca Konvertimi Speed ​​Rregullatori
  pushtet AC380V 50Hz AC380V 50Hz
  Presioni Required Air 0.5MPa (Përgatitur nga anëtarët)
  fakultativ Njësia petëzim (përcaktua Doktor Blade për Njësinë cilindrimit Glue)
  embossing Çeliku për të çelikut (blerësi për të siguruar embossing modeli)

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !