ZD-VS1500 V folded paper towel machinery (lamination) - China Dongguan Comming Machinery

ZD-VS1500 V folded paper towel machinery (lamination)

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristika Machine: 1.Suit deri në 12g-40g / letër m2tissue; 2. letër ushqyerit adaptuar motorik dhe stepless shpejtësi të makinë pavarur cili siguron shpejtësi të qëndrueshme; 3.Raw funksion përafrimin letër; 4. spirale pneumaic bladi sipërme është një pjesë e tërë, e cila lejon letër përshtatshëm udhëzuese, cuting qëndrueshme dhe zëvendësimin më të lehtë të blades; palët 5.Adopt dyfishtë gjiri të njëkohshme dhe lëshimin, i cili fiton profilin Fla palosshme dhe ka fituar shpejtësi maksimale të prodhimit të industrisë; 6.Embossing CONTR pneumatike ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Karakteristika Machine:

  1.Suit për 12g-40g / letër m2tissue;

  2. letër ushqyerit adaptuar motorik dhe stepless shpejtësi të makinë pavarur cili siguron shpejtësi të qëndrueshme;

  3.Raw funksion përafrimin letër;

  4. spirale pneumaic bladi sipërme është një pjesë e tërë, e cila lejon letër përshtatshëm udhëzuese, cuting qëndrueshme dhe zëvendësimin më të lehtë të blades;

  palët 5.Adopt dyfishtë gjiri të njëkohshme dhe lëshimin, i cili fiton profilin Fla palosshme dhe ka fituar shpejtësi maksimale të prodhimit të industrisë;

  6.Embossing kontroll pneumatike me një pattem të qartë, me gëzof ideal.

  Model & Parametrat kryesore teknike

  Zbatueshme Raw Paper 12-40g / m2 fytyres Tissue Paper Hand Paper peshqir
  Aplikueshme Raw Paper Gjerësia 800-2100mm (të tjera Size, ju lutem specifikoni)
  Raw Paper Diametri ø1500mm (të tjera Size, ju lutem specifikoni)
  Raw Paper Core Diametri ø76mm (të tjera Size, ju lutem specifikoni)
  Lateral prerë Size 180mm-210mm (Tjetër Size, ju lutem specifikoni)
  Upper Blade PASTRIMIN Spiral Blade
  palosje Vakum Absorbimit (gjiri të njëkohshme dhe Liruar)
  Speed ​​prodhimi 100m-130m metër / Minute
  numërim Alternative automatike Anësore
  Sistemi I kontrollit PLC Kontrolli Frekuenca Konvertimi For Speed ​​Kontrollit Touch Screen
  Stop makinë me letër Broken Photo-Electric Eye
  pushtet AC380V 50Hz
  Presioni Required Air 0.5MPa (Përgatitur nga anëtarët)
  fakultativ  
  Edge embossing Kontrolli pneumatike dhe të qartë embossing Pattern
  embossing Kontrolli pneumatike dhe të qartë embossing Pattern
  Paper Feeding Independent Motor Stepless Speed ​​Paper Feeding Air cilindër Kontrollit

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !